JŪSŲ PREKIŲ KREPŠELIS
krepšelyje yra
0 prekių

Gerbiami klientai

Šiuo metu nėra galimybės apmokėti už prekes internetu. Norėdami įsigyti prekes ne internetu, prašome skambinti 8-688-11111. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus!

Pagarbiai, CoolStuff.lt kolektyvas

Pagalba klientui

Paieška svetainėje

Svarbi informacija


Pristatymo kainos ir terminai Lietuvos teritorijoje

pristato per 1 - 2 darbo dienas

 iki 98 Lt.  12.98 Lt
 nuo 99 Lt iki 199 Lt  12.98 Lt
 200 Lt ir daugiau  nemokamas

*Pristatymas i Kuršių Neriją su kurjeriu Nėgė kainuoja 80Lt.

DĖMESIO! Galimas pristatymas ir tą pačią dieną, kada užsakėte, kaina - 40 Lt. 28 cnt. Jei norite gauti prekę tą pačią darbo dieną, turite užsakyti ir apmokėti iki 10:00 ryte. Tokiu būdu gausite siuntą tą pačią darbo dieną iki 17:00 Jūsų nurodytu adresu. Jei užsakysite vėliau, gausite tik kitą darbo dieną iki 17:00 Jūsų nurodytu adresu. Šia paslauga galima pasinaudoti siunčiant tik Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos adresais.

Užsakymo išsiuntimo laikas

Jei prekes užsakėte darbo dieną iki 15:00 valandos, užsakymą išsiųsime:

  • Kurjeriu Nėgė - tą pačią darbo dieną kaip ir atliktas užsakymas.(rekomenduojame pasirinkti šį pristatymo būdą tiems, kurie nori gauti užsakymą sekančią darbo dieną)

Užsakymo pristatymas

  • Kurjeris Nėgė - pristato sekančią darbo dieną, atvyksta nuo 9:00 iki 16:00 Jūsų nurodytu adresu.

Kurjeris "Nėgė"

Užsakymai Lietuvoje pristatomi nuo 8.00 iki 16.00 val. darbo dienomis. Todėl nurodykite pristatymo adresą būtent tą, kuriuo būtumėte pasiekiami tuo laiku. Šeštadieniais, sekmadieniais ir švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi. Jeigu pristatymo laiku Jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors tai galėtų padaryti vietoje Jūsų.

Kaip žinoti, ar prekės tikrai buvo išsiųstos?

Prekės yra išsiųstos tada, kai Jus informuojame telefonu arba el. paštu, kad prekės buvo išsiųstos. Taip pat tai galite matyti Jūsų paskyroje, prie kiekvieno užsakymo statuso.

Ar galima užsakytas prekes atsiimti patiems arba apžiūrėti Jūsų parduotuvėje?

Coolstuff.lt yra internetinė parduotuvė, t.y. parduoda prekes tik internetu, todėl fiziškai prekių apžiūrėti ir atsiimti patys negalite.

Copyright © 2007  Privatumo politika  | Naudojimosi svetaine taisyklės