Didžiausias iPod dėklas

2008, Balandis 17 @ 16:01 | Kategorjose: Blogis

Didžiausias iPod dėklas

Turite iPod mp3 grotuvą? Nežinote, kur jį kišti? Turbūt jau girdėjote apie visokiausius šio grotuvėlio priedus: kepuraites, diržus, pakabukus, kišenėles. Gal jau girdėjote ir apie baldus, pagalves, į kuriuos galima įdėti šį grotuvėlį. Viską jūs žinote, taigi nesikartosiu. Tik šiaip, lyg tarp kitko, pranešiu apie didžiausią iPod dėklą. Na, jis yra pripučiamas. Oi, tik neklauskite manęs, koks šio išradimo tikslas, priežastis ir galimos pasekmės. Tiesiog kaip 21 amžiaus piliečiai žinokite apie tai.

Bet vis tiek kamuoja mane viena mintis. Kodėl iPod toks mažas plonas, o siūloma jį kišti į va tokius gigantus. Ir apskritai, kodėl vis reikia jį kur nors kišti?

Nuoroda į šaltinį

Komentarų: (12)


Raktų ieškiklis – šuniukas

2008, Balandis 16 @ 12:18 | Kategorjose: Žaislai, Elektronika, Daikčiukai

Raktų ieškiklis - šuniukas

Jeigu jūsų šuniukas nemoka/nenori ieškoti raktų, jūs galite turėti tikrą raktų ieškojimo specialistą. Šis elektroninis raktų ieškiklis iš esmės yra toks pats kaip visi ieškikliai, veikiantys pagal tokį principą: pametate raktus -> pašvilpiate -> ieškiklis pašvilpia jums atgal -> einate link garso ir randate raktus, elementaru, pone Vatsonai. Tuo tarpu, šis raktų ieškiklis loja. Dar kartą pažvelkite į nuotrauką. Taip, tai yra raktų ieškiklis – šuniukas. Pamirškite visas formules, pagal kurias mokėjote nustatyti ar žaislas yra šuniukas ar ne. Šis raktų pakabukas yra šuniukas ir taškas. Ir be to jis loja, kai jūs švilpaujate pametę raktus.

Nuoroda į šaltinį

Komentarų: (11)


Šviestuvas – meškiukas

2008, Balandis 16 @ 12:13 | Kategorjose: Formos, Elektronika

Šviestuvas - meškiukas

Kokiomis savybėmis turi pasižymėti žaislas, kad jį būtų galima pavadinti pliušiniu meškiuku? Jis turėtų atrodyti kaip tikras meškiukas: galvytė + kūnelis + 2*rankytės + 2*kojytės. Toliau sprendžiame zoomatematikos uždavinį, jei šis padaras neturėtų vienos iš sudedamųjų dalių, ar meškiukas vis dar būtų meškiukas? Kad ir koks būtų uždavinio sprendimas, tai nepakeistų šio daikto esmės. Taigi šviestuvas – meškiukas skirtas stovėti (ar sėdėti) ant stalelio ir šviesti, o atrodo jis kaip pliušinis meškiukas be galvos, vietoj kurios šviestuvas. Kadangi šis šviestuvas greičiausiai skirtas vaikų kambariui, reikia tikėtis, vaikai dėl tokių uždavinių galvos sau nesuka; na meškiukas taip pat.

Nuoroda į šaltinį

Komentarų: (4)


Animuotos USB atmintinės

2008, Balandis 15 @ 16:57 | Kategorjose: Formos

Animuotos USB atmintinės

Be abejonės, iš pirmo žvilgsnio tokios USB atmintinės neatrodo pernelyg dailios (vėlgi čia skonio reikalas). Plastikinis Latte puodelis, ar smėlio laikrodis, ar skritulinė diagrama. Gražu ar negražu, ginčytis dėl to neverta. Tačiau tai nėra tiesiog USB atmintinės, tai animuotos USB atmintinės. Jos keičia savo išvaizdą priklausomai nuo jose patalpinto duomenų kiekio. Apie tokią idėją teko girdėti ir skeptiškų atsiliepimų, neva, ir taip mokate naudotis „properties“ funkcija. Mokame naudotis, bet kam naudotis jei galima nesinaudoti – čia taip pasakytų tas tinginys iš animacinio filmuko. Ai, jūs kaip norite, aš galiu ir paspoksoti į iš “laptopo” kyšantį benzo matuoklį ir sakyti: „ va, matai, jo usb‘iakas tai jau pilnas“.

Nuoroda į šaltinį

Komentarų: (0)


USB nėštumo testas

2008, Balandis 4 @ 13:17 | Kategorjose: Elektronika

USB nėštumo testas

Žodžiu taip, manau, jūs nenorite, kad aš detaliai aiškinčiau kaip ten viskas daroma. Paaiškinsiu apibendrintai. USB nėštumo testas veikia kaip ir įprastiniai tokios paskirties testai, tik jis rezultatui nustatyti naudoja elektros energiją. Ši USB lazdelė įkišama į kompiuterį, o po to ekrane galite pamatyti hormonų analizę, pagal kurią ir nustatoma, ar yra leliukas ar ne. Tikslumas 99%. Galiu pasakyti viena, tokio dalyko su USB jungtimi jūs nesitikėjote (neither did I).

Nuoroda į šaltinį

Komentarų: (4)


Šikšnosparnio ausinės klausai gerinti

2008, Balandis 3 @ 11:55 | Kategorjose: Daikčiukai

Šikšnosparnio ausinės klausai

Kalbas apie šį pritrenkiantį dalyką turiu pradėti nuo prisipažinimo. Prispažinsiu, internetiniuose naujienų puslapiuose jau seniau teko matyti kalbant apie šį išradimą, tik vis neskaitydavau, kas tai per naujiena, nes iš nuotraukos sprendžiau, kad pasakojama apie vienuolę bobutę. Dar kartą pažiūrėkite į nuotrauką ir suprasite apie ką aš. Bet ignoravimo metas baigėsi ir įsidrąsinau užmesti akį į tai, ką ten jie pasakoja apie vienuolę.

Taigi tai nėra vienuolės kepuraitė-apykaklė-uniforma, tai yra šikšnosparnio ausinės klausai gerinti. Kitaip tarinant, dideli lokatoriai efektyviau nei ausys gaudantys ir koncentruojantys garso bangas. Taigi, jokių prietaisų, jokių operacijų, užsidedi plastikinius kaušelius ir geriau girdi. Na, o kaip tai įtakoja jūsų išvaizdą, paliksiu spręsti patiems.

Šikšnosparnio ausinės klausai

Šikšnosparnio ausinės klausai

Nuoroda į šaltinį

Komentarų: (6)


Plaukuotos grindų plytelės

2008, Balandis 2 @ 13:57 | Kategorjose: Formos

Plaukuotos grindų plytelės

Ar jūs patiriate stresą? Ar jūsų stresas suintensyvėja po dušo? Kai ant grindų lieka kuokštai išslinkusių plaukų. Stengiatės kuo greičiau paslėpti tuos pėdsakus? To daryti nebereikėtų, jei jūsų vonios grindys visada būtų plaukuotos. Dizainerė S. Kaatra pasistengė pakankamai bjaurų dalyką paversti puošmena – plaukuotos grindų plytelės privers jus nesibaisėti ant grindų išsidraikiusiais plaukais (dėl visa ko savuosius galite ir susirinkti, palikti tik pieštinius).

Nuoroda į šaltinį

Komentarų: (5)


Mėlyni akiniai dietai

2008, Kovas 21 @ 13:03 | Kategorjose: Formos, Daikčiukai

Mėlyni akiniai dietai

Tai vis dar dietinatės? Stengiatės nevalgyti? Stengiatės mažiau valgyti? Bet nepavyksta? Nes vien jau kavinių iškabos ir logotipai ant pakuočių priverčia kauptis seiles? Tai žinokite, kad ne jūs kalti, jog nepavyksta pažaboti savo apetito, čia kaltos maisto gaminimo bendrovės. Jokia čia paslaptis, kad šilti gelsvi atspalviai skatina mus valgyti (ar apsiryti). Bet išeitis yra! Išeitis – tai mėlyna spalva, kuri veikia mus pasąmoningai taip, kad mes nenorime valgyti, ar bent jau norime mažiau. Taigi valgymo atributai turėtų būti ne tik peilis ir šakutė, bet ir mėlyni akiniai dietai. Užsidedi melsvus akinius ir viskas, neapgausi smegenų ir neperkimši skrandžio per dideliu maisto kiekiu.

Ir apskritai, tokie akiniai turėtų būti pagrindinė Kalėdinė dovana, taip pat Velykų proga pravartus daiktas. Na per visas tokias apsirijimo šventes, mėlyni akiniai būtų tikras išsigelbėjimas.

Nuoroda į šaltinį

Komentarų: (7)


Dantyti vaikų žindukai

2008, Kovas 20 @ 16:59 | Kategorjose: Juodas humoras, Daikčiukai

Dantyti vaikų žindukai

Maži leliukai neturi dantukų. Jie tik gūguoja, cypauja ir kartais bliauna. Kad vaikai nebliautų jiems tėveliai duoda žinduką. Matote, kaip paprastai moku išdėstyti informaciją apie vaikų bliovimo malšinimą. Dantyti vaikų žindukai numalšina vaikų klyksmus, o suaugusiems sukelia juoką. Atrodo, kas čia juokingo, vaikas su žinduku, bet tik pažiūrėkite. Dantyti vaikiukai, vaikiukai vampyriukai, kiauliukai ir dar visokie kitokie.

Dantyti vaikų žindukaiDantyti vaikų žindukaiDantyti vaikų žindukaiDantyti vaikų žindukaiDantyti vaikų žindukai

Nuoroda į šaltinį

Komentarų: (3)


USB veidas

2008, Kovas 19 @ 14:09 | Kategorjose: Elektronika

USB veidas

Nervina pikti klientai? Užknisa įkyrūs giminaičiai? Atsibodo žioplas bendradarbis? Nori jiems trenkti? Žinai ką? Imk ir trenk visiems, kurie tave nervina, visiems, kurie to nusipelno. Ir ne tik trenk, stebėk, kaip jų veidas ištyžta nuo tavo smūgio, mėgaukis matydamas, kaip jų akys išsipučia. Klausyk to nuostabaus garso, kaip jie rėkia iš skausmo džiaugsmo.

USB veidas nuims bet kokį stresą. Kyla nervas? Prisijunk prie USB šią guminę galvą, įsidiek programikę ir keršyk! Tu trankyk tiesiai į veidą ir kompiuteryje stebėk, kaip tas niekadėjas kenčia, kaip jo nuotrauka deformuojasi ir išsprogsta akys. Kuo stipriau trenki, tuo garsiau jis klykia!!! O keršto saldumas, o koks malonumas!

Nuoroda į šaltinį

Komentarų: (0)