JŪSŲ PREKIŲ KREPŠELIS
krepšelyje yra
0 prekių

Gerbiami klientai

Šiuo metu nėra galimybės apmokėti už prekes internetu. Norėdami įsigyti prekes ne internetu, prašome skambinti 8-688-11111. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus!

Pagarbiai, CoolStuff.lt kolektyvas

Naudojimosi Coolstuff.lt svetaine taisyklės

Lankydamiesi Coolstuff.lt draudimo svetainėje (toliau svetainė) ir naudodamiesi svetainės teikiamomis paslaugomis, Jūs sutinkate su šiomis naudojimosi taisyklėmis. Jei nesutinkate su toliau pateiktomis sąlygomis, Jums šia svetaine naudotis draudžiama.

Intelektinės nuosavybės teisių apsauga

Visos intelektinės teisės į svetainės Coolstuff.lt tekstinę, grafinę ar kitokią informaciją ( įskaitant, bet neapsiribojant: garsinę, vaizdinę, programinę (toliau informacija) ir kompiuterinę įrangą priklauso UAB “Inovaciniai sprendimai”. Draudžiama platinti, atkurti ar išsaugoti šią informaciją ar jos dalį be išankstinio UAB “Inovaciniai sprendimai” raštiško sutikimo, išskyrus atvejus kai tai daroma laikantis šiame dokumente aprašytų sąlygų. Šia svetainę ir joje pateiktą informaciją leidžiama naudoti tik asmeniniams nekomerciniams tikslams, pranešimus spaudai ir kitus dokumentus, priskiriamus viešųjų kategorijai, leidžiama naudoti viešuose pranešimuose su sąlyga, jei nurodomas tos informacijos šaltinis.

Asmens duomenų naudojimas ir apsauga

Jūsų pateikiamą asmeninę informaciją naudojame ir saugome pagal nuostatas pateiktas portalo privatumo politikoje.

Atsakomybės apribojimas

Siekiame užtikrinti, kad portale pateikta informacija būtų teisinga, tačiau mes nesuteikiame jokių garantijų dėl informacijos teisingumo ir (arba) patikimumo. UAB “Inovaciniai sprendimai” negarantuoja, kad Coolstuff.lt interneto svetainė veiks be pertraukų ar kad joje nebus klaidų. Jūs savarankiškai atsakote už neigiamus padarinius (įskaitant , bet neapsiribojant: pelno negavimu, verslo nutraukimu ir kitais specialiais nuostoliais), kurie galėjo atsirasti dėl to, kad Jūs vadovavotės svetainėje pateikta informacija ar pateikėte klaidingus duomenis apie save. Coolstuff.lt gali talpinti nuorodas į trečiųjų šalių tinklapius. Mes neatsakome už šiuose tinklapiuose pateiktą informaciją ir jų vykdomą veiklą, taip pat prašome įsidėmėti kad nuoroda į UAB “Inovaciniai sprendimai” nepriklausantį tinklalapį nereiškia, kad UAB “Inovaciniai sprendimai” rekomenduoja tą tinklapį, jame siūlomus gaminius ar paslaugas.

Pateikdami informaciją Coolstuff.lt svetainei, pavyzdžiui, elektroniniu paštu, per svetainėje esančią formą ar telefonu, Jūs sutinkate, kad:

  • Joje nebus jokios neteisėtos ar dėl kitų priežasčių netinkamos skelbti informacijos.
  • Prieš pateikdami informaciją, imsitės visų reikiamų priemonių aptikti ir pašalinti visus virusus bei kitus teršiančius ar griaunančius požymius. Dėmesio! Jūs asmeniškai prisiimate visą atsakomybę be jokių apribojimų už Jūsų pateiktos informacijos padarytą žalą (įskaitant, bet neapsiribojant: turtinę, intelektualinę, moralinę, tiesioginę ar netiesioginę) ir atlyginsite visus žalos sukeltus nuostolius.
  • Jūs, kaip savininkas, turite teisę savo informaciją pateikti, o UAB “Inovaciniai sprendimai” gali nemokamai skelbti ir (arba) įtraukti informaciją arba bet kurias joje pateiktas idėjas ar sąvokas į savo gaminius ir naudoti komerciniais, asmeniniais ir kitais tikslais be jokių suvaržymų ar įsipareigojimų. UAB “Inovaciniai sprendimai” pasilieka teisę pateiktos informacijos nepriimti, ją ištrinti, atnaujinti ar kitaip modifikuoti be jokių apribojimų.
  • Jūs sutinkate nesiimti prieš mus veiksmų dėl Jūsų pateiktos informacijos bei sutinkate apsaugoti mus nuo trečiųjų šalių veiksmų dėl Jūsų informacijos pateikimo ar neapteikimo.

Bendradarbiavimas su teisėsaugos institucijomis

Neleistinas prisijungimas, neteisėtas mokėjimo priemonių ar asmeninės informacijos naudojimas ar kita nusikalstama veikla yra nusikaltimas pagal Lietuvos Respublikos ir traptautinius įstatymus. Įtariant nusikalstamą veiklą UAB “Inovaciniai sprendimai” perduos visą reikalingą informaciją teisėsaugos institucijoms, siekdami padėti tolesniam nusikaltimo tyrimui.

Informacija apie mus:

UAB “Inovaciniai sprendimai”,
Savanorių pr. 349,
LT-49425,
Kaunas.

www.i-solutions.lt

Copyright © 2007  Privatumo politika  | Naudojimosi svetaine taisyklės