JŪSŲ PREKIŲ KREPŠELIS
krepšelyje yra
0 prekių

Gerbiami klientai

Šiuo metu nėra galimybės apmokėti už prekes internetu. Norėdami įsigyti prekes ne internetu, prašome skambinti 8-688-11111. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus!

Pagarbiai, CoolStuff.lt kolektyvas

Coolstuff.lt privatumo politika

Coolstuff.lt internetinė svetainė (toliau svetainė) gerbia Jūsų privatumą ir pripažįsta, kad Jūsų privatumas yra svarbus. Svetainė vadovaujasi žemiau pateiktomis privatumo politikos nuostatomis. Jei kiltų klausimų dėl privatumo politikos, rašykite adresu UAB „Inovaciniais sprendimai“ Savanorių pr. 349, LT-49425 Kaunas, arba kreipkitės užpildydami kontaktinę formą UAB “Inovaciniai sprendimai” svetainėje.

Jūsų sutikimas

Naudodamiesi Coolstuff.lt internetinės svetainės paslaugomis, Jūs sutinkate, kad informacija, kurią Jūs pateikiate svetainėje ir informacija, kurią mes renkame apie Jus, būtų tvarkoma taip kaip išdėstyta žemiau pateiktose sąlygose. Jei nesutinkame su šia privatumo politika, šiuo tinklalapiu prašome nesinaudoti.

Kokia informacija yra renkama apie Jus ir kaip ji naudojama

Informacija, kurią Jūs pateikiate

Naudodamiesi svetaine, Jūs galite pateikti asmeninę informaciją: vardą, pavardę, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą. Jokios kitos asmeninės informacijos mes nerenkame ir nesaugome.

Asmeninės informacijos panaudojimo tikslai

Jūsų pateikta asmeninė informacija yra naudojama:

  • Atsakyti į Jūsų prašymus, norint susisiekti su Jumis elektroniniu paštu ar telefonu su tikslu informuoti apie mūsų siūlomus gaminius, paslaugas ar akcijas. Pateikus užsakymą įsigyti produktą ar paslaugą mums gali prireikti su Jumis susisiekti ir paprašyti pateikti papildomos informacijos, kad galėtume įvykdyti Jūsų užsakymą ar prašymą. Šios informacijos be Jūsų leidimo nepateiksime jokiai trečiajai šaliai, išskyrus atvejus, kai tai bus reikalinga Jūsų užsakymui vykdyti ar atsakyti į Jūsų prašymus; ši nuostata netaikoma, kai šią informaciją būtina pateikti pagal tarptautinių ar Lietuvoje galiojančių teisės aktų reikalavimus.
  • Tobulinti svetainę ir svetainės teikiamas paslaugas;
  • Pateikti Jums personalizuotą turinį;
Coolstuff.lt slapukai

Svetainėje yra naudojami sesijų ir pastovūs slapukai (cookies). Slapukai yra naudojami siekiant surinkti statistinę informaciją apie svetainės lankomumą ir naudojimąsi svetaine. Ši informacija naudojama svetainės naudojamumui ir pasiekiamumui pagerinti. Jūs galite uždrausti slapukų naudojimą pakeisdami nuostatas naršyklėje, ugniasienėje arba panaudojant specializuotas programas ar paslaugas. Uždraudus slapukų naudojimą, gali neveikti kai kurios svetainės funkcijos.

Registracijos serveryje informacija

Kai apsilankote svetainėje, serveriuose automatiškai įrašomas Jūsų apsilankymo laikas, data, šaltinis, užklausa, IP adresas, Jūsų naudojamos naršyklės parametrai, nustatyta kalba. Ši informacija, kartu su slapukų informacija naudojama svetainės naudojamumui pagerinti ir Jūsų asmeninės informacijos apsaugos tikslais.

Bendravimo informacija

Svetainėje Jūs galite užduoti klausimą apie dominančią prekę ar paslaugą. Šią informaciją saugome siekiant gerinti svetainėje teikiamas paslaugas bei pateikti naujas.

Nuorodos

Kai kurias nuorodas mes svetainėje galime pateikti taip kad žinotume ar Jūs ant jų paspaudėte. Šią informaciją naudojame personalizuotam turiniui pateikti ir pagerinti svetainės naudojamumą. Svetainėje gali būti pateiktos nuorodos į kitas svetaines kurios gali rinkti ir saugoti informaciją apie Jus. Coolstuff.lt internetinė svetainė nekontroliuoja kaip kitos svetainės renka ir naudoja informaciją apie Jus.

Informacijos perdavimas trečiosioms šalims

Mes pasiliekame teisę pateikti neasmeninę agreguotą informaciją trečiosioms šalims, tokią kaip svetainės lankomumas, užklausos per kurias atėjo interneto vartotojai, demografinis vartotojų pasiskirstymas ir panašią informaciją, kuri jokiu būdu neleis identifikuoti Jus asmeniškai. Dėmesio! Kai kurios paslaugos ir (arba) prisijungimo galimybės gali būti pateikiamos tinklapiuose kurie priklauso ir (arba) yra tvarkomi trečiųjų šalių. Prieš naudodamiesi šiais tinklapiais privalote peržiūrėti jų naudojimo taisykles ir su jomis sutikti. UAB „Inovaciniai sprendimai” netvarko šių tinklapių ir negali prisiimti jokios atsakomybės už juose paskelbtą, sukurtą ar Jūsų pateiktą informciją.

Informacijos apsauga

Mes rūpinamės Jūsų informacijos apsauga, todėl naudojame šiuolaikines informacijos apsaugos priemones apsaugoti duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir neleistino naudojimo. Taip pat norėtume informuoti, kad visada yra galima rizika, susijusi su asmeninių duomenų pateikimu, nepriklausomai nuo pateikimo būdo (internetu, telefonu ar asmeniškai) ir nėra galimybių visiškai užtikrinti saugumo ar apsaugos nuo sugadinimo ar įsilaužimo i kompiuterines sistemas. UAB „Inovaciniai sprendimai” stengiasi imtis visų reikalingų apsaugos priemonių siekiant užkirsti kelią ir sumažinti neleistino priėjimo, netinkamo naudojimo bei netikslaus Jūsų asmeninių duomenų pateikimo riziką.

Pasirinkimas pateikti asmens duomenis

Jūs galite pasirinkti pateikti arba nepateikti Jūsų asmeninę informaciją svetainėje. Norėdami peržiūrėti informaciją esančią svetainėje Jums nereikia pateikti jokių asmeninių duomenų. Jei Jūs pageidaujate įsigyti preke ar užduoti mums klausimą, Jūs turite pateikti tam tikrą asmeninę informaciją kuri skirtingoms paslaugoms gali skirtis, bet niekada nebus kitokia nei nurodyta šioje privatumo politikoje. Jei Jūs nepateiksite konkrečiai paslaugai reikalingos asmeninės informacijos, mes negalėsime jums atsakyti į užklausimus, parduoti prekių ar suteikti kitų paslaugų.

Nepilnamečių asmens duomenų pateikimas

Jaunesniems kaip 18 metų amžiaus asmenims be tėvų ar teisėtų globėjų sutikimo draudžiama pateikti asmeninę informaciją UAB „Inovaciniai sprendimai” įmonei; taip pat jaunesniems kaip 18 metų asmenims draudžiama šioje svetainėje pirkti ar atlikti kitus teisinius veiksmus be pirmiau minėtų asmenų sutikimo, išskyrus atvejus kai atitinkamos teisinės normos tai leidžia.

Pasikeitimai privatumo politikoje

UAB „Inovaciniai sprendimai” pasilieka teisę be atskiro pranešimo keisti privatumo politiką ateityje, taip pat modifikuoti šios svetainės turini, struktūrą bei atlikti kitus pakeitimus.

UAB “Inovaciniai sprendimai”,
Savanorių pr. 349,
LT-49425,
Lietuva.

www.i-solutions.lt

Copyright © 2007  Privatumo politika  | Naudojimosi svetaine taisyklės