JŪSŲ PREKIŲ KREPŠELIS
krepšelyje yra
0 prekių

Gerbiami klientai

Šiuo metu nėra galimybės apmokėti už prekes internetu. Norėdami įsigyti prekes ne internetu, prašome skambinti 8-688-11111. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus!

Pagarbiai, CoolStuff.lt kolektyvas

Parduotuvė

Paieška svetainėje

Cool tematika

Svarbi informacija


Kosminis tušinukas (Spauskite išdidinimui)
Kosminis tušinukas (Spauskite išdidinimui)
Kosminis tušinukas (Spauskite išdidinimui)
Kosminis tušinukas (Spauskite išdidinimui)
Kosminis tušinukas (Spauskite išdidinimui)
96,60Lt Sandėlyje: yra

Pristatymas: 1 - 2 darbo dienas. Plačiau

Galimi pasirinkimai: Spalva:
Įvertinkite
  • Dabartinis įvertinimas 1.46/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Įvertinimas: 1.5/5 (vertino: 441)

Chromu padengtas kosminis tušinukas

Jei esi Supermenas ar Super mergaitė (ar tik nori jiems prilygti). Jei gelbsti gyvybes nuo išprotėjusių kaukėtų niekadėjų, tikrai tenka bent kartą savaitėje susprogti, tenka ir į vandenyno dugną pasinerti, ir į kosmosą nuskristi. Tau tai vieni niekai, nes esi super žmogus. Tu apskritai esi nepažeidžiamas. Na ir žinoma, jei esi mylimas ir žinomas visi nori tavo autografo. Ir undinė Atlanto dugne ir žalias žmogeliukas Marse. Ir tu dalini savo autografą į kairę ir į dešinę, ir visai nesvarbu, ar tu po vandeniu, ar ką tik buvai susprogęs, ar beprotiškai karšta, ar šalta. Nes tu tiesiog turi Kosminį tušinuką, kuris savo galiomis prilygsta tau!

Ypatybės

JAV mokslininkai sukūrė Kosminį tušinuką (išradimas kainavo daugiau nei 2mln.JAV dolerių), kuris netgi buvo naudotas kosminio erdvėlaivio Shuttle misijose. Unikalios tušinuko rašalo savybės bei preciziškumas širdelės gamyboje leidžia jį naudoti net ekstremaliose sąlygose. Tušinuku galima rašyti bet kokioje pozicijoje (nes rašalas yra spaudžiamas suspaustų dujų slėgio), ant bet kokio paviršiaus, kad ir ant šlapio popieriaus; uždara šerdelės konstrukcija neleidžia rašalui išdžiūti. Tokių įspūdingų faktų pasekoje, galima manyti, kad tušinukas turėtų patikimai veikti 100 metų!

  • Ši rašymo priemonė neapvils rašant ant bet kokio paviršiaus, bet kokioje pozicijoje.
  • Rašyti, rašyti ir dar kartą rašyti!

Istorija

JAV astronautai smailiąją šio tušinuko dalį panaudojo kaip įrankį valdyti variklių paleidimo kontrolės jungtį. Taigi tušinuko dėka astronautai įjungė variklius ir galėjo pakilti iki pagrindinio kosminio laivo Apollo ir sėkmingai grįžti į Žemę. Akivaizdu, kad Kosminis tušinukas – išsigelbėjimas ekstremaliose situacijose.

Galima įsigyti kosminio tušinuko šerdeles

Copyright © 2007  Privatumo politika  | Naudojimosi svetaine taisyklės