JŪSŲ PREKIŲ KREPŠELIS
krepšelyje yra
0 prekių

Gerbiami klientai

Šiuo metu nėra galimybės apmokėti už prekes internetu. Norėdami įsigyti prekes ne internetu, prašome skambinti 8-688-11111. Atsiprašome už sukeltus nepatogumus!

Pagarbiai, CoolStuff.lt kolektyvas

Parduotuvė

Paieška svetainėje

Cool tematika

Svarbi informacija


Archeologiniai kasinėjimai - žaidimas (Spauskite išdidinimui)
Archeologiniai kasinėjimai - žaidimas (Spauskite išdidinimui)
Archeologiniai kasinėjimai - žaidimas (Spauskite išdidinimui)
Archeologiniai kasinėjimai - žaidimas (Spauskite išdidinimui)
29,49Lt Sandėlyje: yra

Pristatymas: 1 - 2 darbo dienas. Plačiau

Galimi pasirinkimai: Tipas:
Įvertinkite
  • Dabartinis įvertinimas 2.60/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Įvertinimas: 2.6/5 (vertino: 100)

Archeologiniai kasinėjimai - žaidimas

Prisiliesk prie istorijos savo rankomis. Būk archeologas ir užsiimk kasinėjimo darbais. Rodos, iš visai neįdomaus žemių gabalo iškask senovės palikimą – Egipto statulėlę ar dinozauro griaučius.

  • Kai draugai tavęs paklaus, iš kur gavai tokį senovinį daiktą, galėsi pasidžiaugti, kad iš tiesų iškasei jį iš žemės!
  • Šis žaidimas – tai lyg langas į praeitį smalsiems vaikams.
  • Žaidimas lavina kruopštumą, atidumą, kantrumą.
  • Tikras iššūkis: ar sugebėsi teisingai iškasti ir nesugadinti?

Pasitiesk apsauginę plėvelę ar laikraštį ant plokščio paviršiaus. Patogiai pasidėk kasinėjimui skirtas žemes. Atsargiai pradėk kasinėjimo darbus kirtsuku. Darbai turi būti atliekami labai atsargiai, kad nepažeistum viduje esančios iškasenos. Didesnius žemių grumstus nuskaldyk kirstuku, detalius žemių pašalinimo darbus atlik šepetėliu.

Dėmesio:

Yra smulkių detalių, netinkama vaikams iki 3 metų amžiaus;
Rekomenduojama vaikams nuo 8 metų amžiaus.

Senovės Egiptas

Senovės Egipte buvo sukurta įspūdingiausi statiniai, tokie kaip piramidės, didžiulės statulos, milžiniškos šventyklos. Mūsų laikais dauguma šių statinių pripažįstami mokslo ir architektūros šedevrais. Piramidėse buvo įrengti labirintai ir slaptos kameros, kur amžinojo poilsio guldavo faraonai. Archeologams radus šiuos slaptus kambarius, buvo sužinota daugybė Senojo Pasaulio paslapčių. Gryno aukso laidotuvių kaukės, didingos medžio statulėlės, baldai, papuošalai, lempos, indai, viskas išsilaikė slaptuose kapuose.

Egipto faraonas Tutanchamonas gimė apie 1347 p.m.e. ir manoma, gyveno 18 metų. Jo kapas buvo rastas britų archeologų 1922 m., tai yra, praėjus maždaug 3000 metų po jo mirties. Tutanchamono vardas pagal hieroglifus šifruojamas taip: Tut-Ankh-Amun – gyvas Amuno atvaizdas. Šiandien šis faraonas žinomas kaip karalius Tutis, arba berniukas karalius.

Kiti duomenys:

Rinkinyje yra: žemių piramidė, kurios viduje Tutanchamono statula, 2 kasinėjimo įrankiai (kasimo kirstukas ir šepetėlis).
Pakuotės matmenys: 10,5 cm x 10 cm x 8 cm.
Svoris: 251 g.

Tiranozauro skeletas

Prieš milijonus metų dinozaurai karaliavo žemėje. Manoma, kad į Žemę atsitrnkus meteorui, kilo didžiuliai klimato pokyčiai, dėl kurių dinozaurai ir išnyko. Dabar visa turima informacija yra gauta iš archeologinių kasinėjimų. Tiranozauras reiškia „driežas despotas“. Tiranozauras Reksas buvo vienas didžiausių plėšrūnų, kada nors vaikščiojusių žeme : jie buvo 12-13 metrų ilgio, 5 metrų aukščio.

Kiti duomenys:

Rinkinyje yra: žemių blokelis, kuriame slypi tiranozauro Rekso skeletas, 2 kasinėjimo įrankiai (kasimo kirstukas ir šepetėlis).
Pakuotės matmenys: 13,5 cm x 4,5 cm x 18,5 cm.
Svoris: 558 g.

Copyright © 2007  Privatumo politika  | Naudojimosi svetaine taisyklės